Meniu

Pradžia
Aktualijos
Skelbimai
Parapija
Dvasininkai
Bažnyčios istorija
Grupės, organizacijos
Spauda apie mus
Mūsų mintys
Įdomybės
Galerija
Remonto darbai
Rėmėjai
2 procentai

Svetainės

Vilniaus arkivyskupija
Kauno arkivyskupija
Kaišiadorių vyskupija
Panevėžio vyskupija
Šiaulių vyskupija
Telšių vyskupija
Vilkaviškio vyskupija
Liet. Vyskupų Konferencija
Vatikanas

 
Kitos nuorodos

 

   
Neformalaus vaikų švietimo būrelio veikla


 Regina Ališauskaitė. NVŠ būrelio veikla. Dainelė - Dovanų Kalėdoms...

NVŠ būrelio "Kompiuteris ir dar kai kas" dalyviai susitikime su NVŠ veiklą vykdančiais moksleiviais Deltuvoje. "Atvežėm dovanų dainelę. Dalijamės dovana..."

NVŠ būrelio „Kompiuteris ir dar kai kas” veikla. 2017 m. ruduo

  „Deltuvos seniūnija" rašė:

  Bičiulių viešnagė Deltuvoje
Gruodžio 11 d. Deltuvos kultūros namuose lankėsi mūsų bičiuliai iš Ukmergės – Neformalaus vaikų švietimo programos (vad. Regina Ališauskaitė) „Kompiuteris ir dar kai kas“ dalyviai. Kartu su deltuviškiais vaikais NVŠ programos (vad. Daiva Stimburienė) „Senasis lietuvių kalendorius“ nariais jie liejo žvakes, vaišinosi bičiulių vaišėmis, pasakojo apie savo veiklą. Popietę baigėme bendromis dainomis ir šventiniais linkėjimais.

 

 

  

    NVŠ programos “Kompiuteris ir dar kai kas” būrelio dalyviai svečiavosi Deltuvoje ir Birštone

    2017 m. birželio mėnesį NVŠ programos “Kompiuteris ir dar kai kas” būrelio dalyviai ir vadovė mokytoja Regina Ališauskaitė susitiko su Ukmergės rajone Deltuvoje NVŠ programos “Senasis lietuvių kalendorius” dalyviais ir jų vadove mokytoja Daiva Stimburiene. Mokytoja Regina Ališauskaitė pasakojo apie NVŠ programą “Kompiuteris ir dar kai kas”, parodė filmuką apie būrelio veiklą, moksleiviai pasidalino vafliniu skanėstu ir pakvietė rudenį atvykti deltuviškius į Ukmergę.
Vėliau NVŠ programos “Kompiuteris ir dar kai kas” būrelio dalyviai lankėsi Birštono kurorte, kur neformalioje aplinkoje aptarė būrelio veiklą, buvo įteikti NVŠ dalyvio pažymėjimai. Moksleiviai pasitiko vasarą vaikščiodami sveikatingumo takeliais, iš šaltinio gerdami mineralinį vandenį, aplankė Birštono muziejų.

 

 

 

 

 

 

 

© 2010  Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčia.  Visos teisės saugomos.
Svetainės administratorius
svc.trejybes.baznycia
@gmail.com