Sakralinė šventė 2011 04 28

2011 m. balandžio 28 dieną Ukmergės Švč. Trejybės parapija ir Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla pakvietė į vaikų ir jaunimo sakralinės muzikos šventę, skirtą Motinos dienai bei Dievo Gailestingumo metams paminėti. Šventės dalyviams buvo išdalintos programėlės. Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis savo įžanginėje kalboje susiejo Dievo gailestingumą su Motinos meile savo vaikams.

Nuskambėjus jungtinei giesmei "Dangaus Karaliene", šventėje pasirodė YAMAHOS muzikos mokyklos Ukmergės klasės  programos „Mažyliai ir muzika“ dainorėliai, Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos  Vaikų choro studija, Siesikų vidurinės mokyklos solistė Miglė Pivoraitė, Ukmergės rajono Veprių parapijos vaikų ir jaunimo giedotojų grupė, Siesikų vidurinės mokyklos solistas Martynas Stankevičius, Mokyklos-darželis „Varpelis“ mokiniai bei darželio vaikai, Dainavos pagrindinės mokyklos tikybos būrelio „Artyn prie Dievo“ 6 kl. mokinė Rugilė Stamulytė, Ukmergės Technologijų ir verslo mokyklos merginų ansamblis, Vidiškių pagrindinės mokyklos pop choras ,,Drugelis“, Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“ solistė Kotryna Šarkaitė, Ukmergės rajono Taujėnų vidurinės mokyklos „Sakralinės muzikos būrelis“, Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos  dainos studija „Senamiesčio vaikai“ ir Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos  solistė Drūvė Baldauskaitė.

Skambant paskutinei šventės dainai "Aš labai myliu savo mamą" Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos  Vaikų choro studijos dalyvės įteikė koncerte dalyvavusioms mamoms  mokinių pagamintus suvenyrus, kuriuos Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos  mokiniams padėjo paruošti mokytoja Sandra Šaikovskienė.

Baigiantis šventei padėkos žodžius susirinkusiems tarė Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos direktorė Audra Uselienė, Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis įteikė dalyviams padėkas.