Deimantė Aukštuolytė. Išvyka į Krikštėnus buvo nuostabi
NVŠ programos „Kompiuteris ir dar kai kas“dalyvė

Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčios Carito vadovė Kristina Daveikienė, atsiliepdama į Kauno arkivyskupijos Carito kvietimą bendradarbiauti su parapijoje veikiančiomis grupelėmis, birželio 3 d., pakvietė mus, Neformalaus Vaikų Švietimo Programos „Kompiuteris ir dar kai kas“ būrelį drauge su Caritas globojamų šeimų vaikais keliauti į Krikštėnus.
Krikštėnų kultūros namuose mūsų laukė vaišės: sumuštiniai su linų sėmenimis ir edukacinė programa - „Lino kelias“, kurios metu buvome pakviesti stebėti lino paruošimą, sužinojome visą lino kelią nuo pat mažos sėklytės iki išausto ir jau paruošto naudoti audeklo, dalyvavome linopluošto paruošime: brukime, šukavime, verpime ir audime.
Tada mus išmokė žaisti kelis žaidimus, kuriuos žaisdavo net ir mūsų seneliai, būdami vaikais.
Po šios programos susitikome su Vilniaus Aušros Vartų Šv. Teresėlės bendruomenės sesėmis Brigita ir Bernadeta, kurios mus mokė tylos maldos, supažindino su savaisiais Dievo Namais. Taip pat papasakojo apie vienuolyną ir savo gyvenimą jame, pradžiugino vaikus giesmėmis su animacija.
Tuomet buvome pakviesti į Agapę kurios metu gražia malda su animacija laiminome stalą, pasivaišinome bei sugiedojome giesmę mūsų Viešpačiui „Tu Karalius”.
Dėkojame Ukmergės Švč.
Trejybės parapijos Caritas organizacijaikuri padengė mūsų kelionės transporto išlaidas lėšomis, surinktomis per Advento metu vykusią akciją „Gerumas mus vienija“.
Ši išvyka buvo nuostabi. Jos metu mes galėjome pajusti Dievo artumą, Jo meilę bei šilumą.