Įgyvendinama Neformalaus ugdymo krepšelio 2015 Neformaliojo vaikų švietimo programa „Muzika, kompiuteris ir dar kai kas“

Kiekvieną pirmadienio popietę Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčios parapijos namai prisipildo vaikų klegesio ir šurmulio: čia renkasi vaikai, dalyvaujantys Neformaliojo vaikų švietimo

„Muzika, kompiuteris ir dar kai kas“ programoje. 12 iš programoje dalyvaujančių yra Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos ugdytiniai. Būrelio vadovė – Senamiesčio pagrindinės mokyklos Laičių pradinio ugdymo skyriauis tikybos mokytoja ir Švč. Trejybės bažnyčios choro „Magnificat“ vadovė Regina Ališauskaitė. Programa skirta vaikams, laisvalaikį leidžiantiems gatvėje.

Mokomės atrasti naujų draugų  per savęs  ir kitų pažinimą bei ugdant pagarbą kitiems. Vaikai bendrauja, mokosi dainuoti, judėti pagal muziką, žaidžia ir kuria. Iniciatyvūs vaikai tampa mokytojos pagalbininkais: jiems skiriamas papildomas laikas „mokytis būti mokytoju“.

Kelias į muzikos pasaulį nėra lengvas, ypač, jei nepažįstama muzikos abėcėlė. Einame šiuo keliu pamažu, žaidžiant, judant, mokantis ne tik užrašyti natas popieriuje, bet ir muzikinėje mokomojoje kompiuterinėje programoje „Sibelius“.

Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčios parapijos namai nejučia tampa bendruomeniškumą puoselėjančia vieta, jungiančia po savo stogu ir besidalijančia savo šiluma su Ukmergės Kultūros centru (paslaugos teikėju) ir Ukmergės Senamiesčio pagrindine mokykla (paslaugos gavėja).